odivadle.sk

Spolu to dokážeme

Spolu to dokážeme
   Zdroj: snd.sk


Tagy: | 100 rokov SND SND

PODAJTE KULTÚRE ZÁCHRANNÉ KOLESO je sympatická kampaň Slovenského národného divadla reagujúca na zlú finančnú situáciu divadiel spôsobenú opatreniami, ktoré boli nútené prijať v záujme ochrany verejného zdravia. Tie majú vážny finančný dopad na chod všetkých divadiel. Takýto neplánovaný výpadok financií ohrozí malé i veľké scény bez rozdielu.

SND sa preto obracia na všetkých svojich verných divákov, aby kultúre, ak je to v ich silách a možnostiach, podali “záchranné koleso” a pomohli jej tak preklenúť toto ťažké obdobie.

Možností ako byť “záchranným kolesom" pre kultúru je niekoľko. Tou najjednoduchšou je – skúsiť zvážiť, že si za zrušené predstavenie nebudete nárokovať na vrátenie vstupného. SND i menším scénam by to veľmi pomohlo.

Keď odznejú opatrenia, ktoré sú nateraz dôležité, a bude opäť bezpečné otvoriť brány divadiel, galérií a festivalov, navštívte predstavenia, venujte vstupenky ako darček svojim blízkym a pomôžte divadlám opäť postaviť kultúru na nohy.

Ak môžte, pridajte si na svoju profilovku frame “záchranného kolesa” a zdieľajte tento článok, aby sa o Vašej solidarite dozvedeli aj vaši blízki.
Ďakujeme!

#spolutodokazeme
#vidimesavdivadle
#zachrannekoleso

Zdroj: snd.sk